Produktai

ASCO PUMPS grupės  istorija prasideda 1956 metais.  ASCO PUMPS grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, kuri dirba daugelyje pasaulio šalių ir turi platų prekybos atstovų tinklą. Ji yra viena stambiausių įvairiems skysčiams persiurbti skirtų pramonės įrenginių ir technologinių sistemų gamintojų ir tiekėjų.  „ASCO“ inžinerijos skyrius neatsilika nuo technologinių naujovių, gali suprojektuoti ir pasiūlyti įvairius įrengimus- pavyzdžiui, ant atraminių rėmų montuojamas siurblines, reagentų dozavimo blokus ir kt.

Europoje esančiose nuosavose „ASCO“ gamyklose yra gaminami siurbliai, filtrai, maišytuvai, taip pat visiškai paruoštos naudoti gamybos linijos. Kiekviename gamybos etape griežtai tikrinama pagamintos produkcijos kokybė. Produktai yra sertifikuoti pagal standarto UNI EN ISO 9001/2008 reikalavimus.

Šiuo metu pramonės grupę „ASCO“ sudaro daugiau kaip 15 gamintojų, tarp kurių galite rasti tokius prekės ženklus, kaip „MVV“, „VALISI PUMPS“, „ASCO FILTRI“, „ASCO VACUUM“, „IDROCHEMICAL“, „GREC“, „TECNO–MATIC“ ir daugelį kitų.

Šiuo metu tarptautinė pramonės grupė „ASCO“ yra ir Lietuvos rinkoje, nes mano, kad ji yra strategiškai svarbi plėtojant verslą, be to, ateityje turi tapti viena dinamiškiausiai besivystančių rinkų.

Kaip tiesioginis savo reputaciją itin vertinančių įrenginių gamintojų atstovas, UAB„ASCO SIURBLIAI“ Lietuvoje siūlo didelį produkcijos asortimentą, kuris itin efektyviai ir techniškai tinkamai padės išspręsti skysčių siurbimo, maišymo arba filtravimo poreikius.

UAB„ASCO SIURBLIAI“ Lietuvoje yra atstovas tokių pasaulinių siurblių įrenginių lyderių, kaip „SANDPIPER, „OBL“, „WAUKESHA CHERRY–BURRELL“, „FINISH THOMPSON (FTI“) ir kitų.